GönderenKonu: Merhaba Sayın Dostlar,  (Okunma sayısı 18918 defa)

erdal4242

• Forum Üyesi
Tarih : 07-09-2013 Saat : 23:56
siteniz hayırlı olsun

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
Merhaba,
Tarih : 28-09-2013 Saat : 10:50
Tüm dostlara hoş gldiniz diyorum, işlerimin yoğunluğu nedeniyle fazla yazamıyorum, bazı dostlarda iletişim bölümünden bana ulaşmaya çalışıyorlan ancak mail adreslerini yazmadıkları için cevaplayamıyorum bu durum da beni üzüyor. Lütfen bana yazı yazan, soru soran arkadaşlarım muhakkak mail adreslerini yazsınlar.

Saygılarımla.

Sedat GEDİKLİ

Y.Mustafa

• Forum Üyesi
RE:RE:RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 30-09-2013 Saat : 14:46
S.A Ben sitenize yeni uye oldum yaklaşık bir hafta ve güzel dostlar edinirim inşallah. Çocukluktan beri maketlere merakım var gemi maketi olsun uçak maketi olsun ama profesionel anlamda bir çalışmam olmadı.
sedat abinin ve diğer arkadaşların yaptığı modelleri görünce hayranlığım ve bu işe olan merakım iyice arttı.
Daha onceden mukavvanın uzerine kaplama yaparak birkaç tane yelkenlı yaptım güzelde oldu ama kartonla olucak iş değil bunlar oyüzden uzunca araştırmadan sonra bu siteyi buldum ve çokta memnun oldum.
Şu anda tek bilmek istediğim planları nerelerden temin edebilirim ve ilk başlıyanlar için ne önerirsiniz ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.Görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

Y.Mustafa

• Forum Üyesi
Tarih : 30-09-2013 Saat : 14:53
Bu arada mail adresim....  mustafayesilcay@gmail.com...

hakan

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 27-10-2013 Saat : 14:17
Arkadaslar,merhabanBen Hakan.Araniza yeni katildim.Uzun zamandir gemo modelciligi icimde bir tutkuydu.3ay once kendi capimda biseylet yapmaya basladim.ancak bi yete kadar.bir ondere hocaya kesinlikle ihtiyac var.int.te arastirma yaparken sedat hocamin sitesine rastladim ve iste aradigimi buldum dedim kendi kendime.sedat hocamin engin bilgilerinden faydalanarak bu isi ilerletecegime ve iyi bi ogrencisi olacagima inaniyorum.kendisindende bu elektrigi aldim zaten.kendisine bpyle bir imkan sundugu icin cpk tesekkur ederim.

... 10 ...