GönderenKonu: Merhaba Sayın Dostlar,  (Okunma sayısı 18956 defa)

Meskici

• Forum Üyesi
Tarih : 09-07-2014 Saat : 17:58
Merhabalar,
Ben Mehmet, aranıza yeni katıldım. Üniversite öğrencisiyim, boş zamanlarımda gemi modelciliğiyle uğraşmak ve biran önce başlamak istiyorum. Yeni başlayacak olduğum için ve bu konuda yeterli bilgim olmadığı için sizlerin yardımlarınıza ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Oltremare

• Forum Üyesi
Tarih : 11-08-2014 Saat : 16:11
Ben Birgi Ertüfekçi, Ankara'da çalışan bir memurum ve bu güzel hobiyle işten vakit kaldıkça uğraşmak isteyen birisiyim.
Geçtiğimiz cumartesi günü sayın Sedat hocamızın atölyesine gittim ve senelerdir içimde yeşeren bu hobinin filizlerini alabileceğim bir ortam olduğunu gördüm. Sedat hocamız çok yardımsever, yürüyen kütüphane misali; sadece o değil orada tanıştığım arkadaşlarda öyle idi. Çok hoş bir atmosfer vardı ve hemen işe koyuldum bile.

Sedat hocam teşekkürler hem bu site için, hem de bu hobiye gönül verenlere sağladığınız diğer olanaklar için.

Akıncı

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 17-10-2014 Saat : 14:12
Herkese merhaba... Aranıza yeni katıldım her ne kadar mesleğim sıhhi tesisat olsa da ağaç işlerine olan tutkum ortaokuldan beri var. Önceleri kuşlarıma kafes yapardım ama artık sizlerin de desteği ile balıkçı motorları takalar gemiler yapmak istiyorum. Sedat abimize de teşekkür ederim böyle bir site ile bizleri bir araya getirdiği için.

bertone

• Forum Üyesi
Tarih : 17-11-2014 Saat : 18:31
merhaba herkese iyi akşamlar ben uzun zamandır takip ediyordum kısmet bugüne imiş istanbulda  torna atölye sahibiyim sedat beye bize bu imkanı verdiği için çok teşekkür ederim .

Eyüpselçuk

• Forum Üyesi
Tarih : 22-11-2014 Saat : 18:11
Selamu aleyküm 

... 12 ...