GönderenKonu: Merhaba Sayın Dostlar,  (Okunma sayısı 18912 defa)

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
RE:RE:Merhaba Sayın Afşar,
Tarih : 13-01-2013 Saat : 13:44

Merhaba İlker bey,

Paylaşımlarımız her hodelciye açıktır. Bizler elimizden geleni yapıp faydalı olmaya çalışıyoruz ancak bu konuda yapıcı olduğu kadar olumsuz yazılar da almaktayız. Eğer bu konularda fayda sağlanıyorsa görevimi yapmış olmaktan sevinç duyuyorum.  Siz onca işiniz arasında bu modelciliği sevmenizden dolayı tebrik ediyorum. Malzemelerinizi de hızla tamamlamaya çalışıp bir an önce modelciliğe başlamanız için çalışıyorum.

Sağlıklı kalın.

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
Saın Yusuf535353
Tarih : 13-01-2013 Saat : 13:47

Merhaba Yusuf bey,

Elimde pek çok kitap var ancak çalışmaların yoğunluğu nedeni ile bunu araştırmam zor. Ukalalık saymayın ama goggle dan araştırsanız inanın daha kolay elde edebilirsiniz. Bu konuda en azından başlangıç olarak nerede yapılmış hangi tersane uygulamış bu varsa bulmanız çok daha kolay olacaktır.

Sağlıklı günler dilerim.

barbaros

• Forum Üyesi
Herkese Merhaba
Tarih : 01-02-2013 Saat : 21:15

Ben de yeni üye oldum ve aranızda olmaktan büyük keyif alacağım. Ben Almanyada ikametet etmekteyim, emekliyim ve olmayan boş zamanımı bu güzel hobiyle geçiriyorum. Berlin de çok büyük bir suni gölü bulunan davasa bir parkın hemen dibinde oturuyorum, bir model yapım klübüne üye oldum, modelcilik dışında Grafik çalışmaları yapıyorum,Fotoğraf çekiyorum vb. etkenliklerim var. Arzu ederseniz sizlere burada yüzdürülen değişik modellerin fotoğraflarını da buraya yükleyebilirim (fikir edinmek bakımından yardımcı olur diye düşünüyorum) elimde bazıları çok kaliteli olmasa da bir takım planlar var (PDF, tıf, jpeg gibi formatlarda) isterseniz paylaşabilirim. (forum kurallarına aykırı değilse tabi)

şimdilik bu kadar hepinize başarılar, iyi forumlar

Barbaros

canizmir84

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 12-02-2013 Saat : 12:02

Merhaba... Bende sizler gibi kendi el emeğimle gemi modelciliği yapmak istiyorum ama bu konularda hiç bir bilgim yok :( bana yardımcı olursanız ve kendim bişeyler yapabilmemi desteklerseniz minnettar olurum... Model gemilere hayranlığım artık beni kendi modellerimi yapma isteğime yöneltti. Şimdiden teşekkür ediyorum... Saygılar...

olcysvga

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 12-02-2013 Saat : 13:53

Merhaba sedat abi 24 yaşımdayım ve 7 yaşımda kendi başıma maket gemiler yapardım lise çağına kadar. Ama liseden sonra çalışma hayatı ünv. hayatı derken pek fırsat bulamadım yapmaya. ama şimdi tekrar başlamaya karar verdim. Yardımların için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımşla

8  ...