GönderenKonu: Merhaba Sayın Dostlar,  (Okunma sayısı 18911 defa)

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
RE:Merhaba Sayın Afşar,
Tarih : 14-09-2012 Saat : 22:25

Kubilay bey

tabiiki sevinirim.Bu günlerde atölyeyi hazırlamaya ağırlık verdiğimden epeyce yorgun geliyorum eve bilgisayara bir bakıp yatıyorum.

ahmet

• Forum Üyesi
Tarih : 04-10-2012 Saat : 15:42

Merhabalar;

Yaptıklarınızı gördükten sonra çok etkilendim, herzaman icra ettiğiniz sanata imrenmişimdir ama kısmet olmadı denemek.Nette boş kaldığım zamanlarda sürekli bu tip siteleri geziyorum ve yarım kalıyorum, gerekli açıklamalar ve yardımcı konular bulamıyorum bu nedenle başlayamadım diyebilirim ama sizin yaptığınız modellerin anlatımlı görsel oluşu bile bir kaç yapım aşamasını kısaca anlaşılır hale getirdi bende inşallah yardım larınız sayesinde sıfırdan bir yetenek olabilirim . 

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 06-10-2012 Saat : 20:58

Atölyemizdeki hazırlıklar devam etmekte ancak tek başıma olunca biraz zaman alıyor doğal olarak, arkadaşlarım sağolsunlar yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar ancak bu işlerde sıkntı çekmelerini istemiyorum. Masaları ve diğer ufak tefek işleri de bitirnce çalışmalara başlayacağız. Sitede yapım aşamalarını daha detaylı anlatmaya ve resimlemeye dikkat edeceğim ki Ankara dışında model yapan arkadaşlara yardımı olsun. Bu arada bazı sitelerde benim yapıp resimlendirdiğim konuları kopya ederek yayın yapanlar varmış. Sayın dostlar sakın unutmayın  HİÇ BİR KOPYA ASLI GİBİ OLAMAZ beni takip etmeğe devam ediniz. Yakında hep birlikte birkaç tekne yapımı ile hızlı bir giriş yapacağız.

Sağlıklı günler dilerim.

Sedat GEDİKLİ 06.10.2012 ANKARA

ilkerimge

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 09-10-2012 Saat : 20:46

Aranıza Sarıkamış'tan katılıyorum. Sizlerden edindiğim bilgiler sayesinde ortaya güzel çalışmalar çıkaracağım düşüncesindeyim. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

yusuf535353

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 13-12-2012 Saat : 21:49

Mc Gregor ambar kapağı maket ödevim var acaba elinde mc gregor ambar kapağı modeli olan paylaşabilir mi bide bu konuyla ilgili bilgiler lazım ama bulmak cok zor bulamıyorum yardımcı olur musunuz ?

7  ...