GönderenKonu: Merhaba Sayın Dostlar,  (Okunma sayısı 18914 defa)

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
Merhaba Sayın Afşar,
Tarih : 12-09-2012 Saat : 17:47

Merhaba, kolay gelsin, taka modelinden başlamanıza sevindim. Bu hangi plandan onu yazmamışsınız. Malum piyasada taka planı olarak satılan pek çok model var.Ankaralı olmanıza sevindim bende ankaradayım, atölyem açıldığında ilan edeceğim sizleri de beklerim. hem tanışırız hem de yardımcı olurum.

Sağlıklı kalın.

Sedat GEDİKLİ

kubilayafsar

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Afşar,
Tarih : 12-09-2012 Saat : 21:30

Merhaba Sedat Bey. 

Taka planı bir arkadaşımın sayesinde elime ulaştı fakat bugünkü çalışmamda planlarda büyük yanlışlar olduğu ortaya çıktı. Neyse ki bu durum benim içimdeki hevesi söndürmedi. Her ne kadar çalışmam yarıda kalsa da bu vesile ile bu işe olan bağlılığım bir kat daha arttı. Ben de yarıda kalan çalışmamı fırsat bilip atölyemi tamamlamaya karar verdim. Bazı eksiklerin giderilmesi gerekiyordu. Bir de kesimlerim için makina araştırmasına başladım. Bunları en kısa sürede tamamlayıp doğruluğundan emin olduğum bir taka planı bulup onunla tekrar başlamak istiyorum. Ayrıca yeni atölyenizde sizleri ziyaret edip tecrübelerinizden faydalanmak da bana büyük mutluluk verir. Henüz ilk adımlarını attığım bu dünyada sizlerden öğrenecek çok şeyim olduğuna eminim.

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
RE:Merhaba Sayın Afşar,
Tarih : 14-09-2012 Saat : 00:47

Merhaba Sayın Kubilay bey,

Tüm yazılarımda belirtiğim gibi piyasada bulunan taka planlarında pek çok yanlışlıklar var, ben bu plan üzerinde çalışmalarıma devam edip bir ağabeyimizin otocad ile yeni çizimini yapmaya devam ediyor ancak sağlık sorunları nedeniyle çalışmalar yavaş ilerliyor. Bu durum çizimin sayfaya aktarılması ile biteek daha sonra buluna bilecek en sağlıklı taka planını eld etmiş olacağız. Sizinle yapılan telefon görüşmesinde bunu vurgulamıştım. Hevesinizi sakın kaçırmayın. Ancak şunu da hiç unutmayın en sağlam planda bile yanlışlıklar olacaktır. Atölyemin son işlerini bitirmeye çabalıyorum genç olmadığımız için biraz zor olmakla birlikte bitiminde güzel işler yapacağımız eminim.

Sağlıklı kalın.

Sedat GEDİKLİ

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
Sayın Dostlar,
Tarih : 14-09-2012 Saat : 00:54

Sayın Modelciler,

Bu sayfanın hazırlanması aşamasında emeği geçen (Ali K. ) ancak daha sonra gelişen olaylar neticesinde adı geçen şahısla hiç bir ilgim kalmamıştır. Web sayfamın tüm işlemleri tarafımdan yapılmaktadır. Ancak hala bana bilgisi ve tecrübesi ile yardımcı olan sevgili Kemal kardeşime teşekkür ederim.  Sevgili Kemal kardeşim modelciliğe vermeyi amaçladığı planlar üzerindeki çalışmalarına devam etmekte ve bunu tüm modelcilerle paylaşmayı amaçlamaktadır. İlk yolladığı planları listeleyip sizlerin hizmetine sunulacaktır.

Sağlıklı Günler Dilerim.

Sedat GEDİKLİ

kubilayafsar

• Forum Üyesi
Tarih : 14-09-2012 Saat : 16:22

Sedat Bey, bazı çalışmalarınızda size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Eğer sizin için de uygunsa sizinle tanışıp yardımcı olabileceğim konularda yardımımı sunmak isterim. 

6  ...