GönderenKonu: Merhaba Sayın Dostlar,  (Okunma sayısı 18961 defa)

Yunus

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 24-02-2019 Saat : 17:53
Slm sedat hocam ve  modelci arkadaşlarım yeni üye oldum okuyarak ve sizlerin modellerınıze bakarak artık bende bir çalışma yapmak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim 

Treason

• Forum Üyesi
RE:RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 28-05-2019 Saat : 21:45
Selam,  sedat ustanın videolarından bir çok şey öğrendim. Taka yapıyorum bazı tersliklere rağmen yılmadım devam ediyorum. Sedat Ustanın kıymetini bilelim.. Hepinize iyi forumlar ve yapımlar dilerim.
Sağlıcakla kalın...

cengur

• Forum Üyesi
Tarih : 10-10-2020 Saat : 00:29
Selamlar, emeklilik sonrası maket ve modelciliğe karşı bir ilğim oluştu asıl mesleğim elektroniktir ahşap ve elektroniği birleştirmek yaptığım modellerde tercih sebebim oldu. İnternette araştırma yaparken Sedat Bey'in kapsamlı, detaylı ve gerçekten çok faydalı bilgiler verdiği videoları hem seyrettim hem indirdim inşaallah güzel paylaşımlar yapacağımız inancıyla iyi günler saygılarım ile.

Fırat Onaç

• Forum Üyesi
RE:RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 22-11-2020 Saat : 01:59
Öncelikle herkese selamlar.
Yaklaşık 12 yıl önce Tandoğan meydanından (Ankaralı olmayanlar için belirteyim, Ankaramızın en önemli meydanlarından hatta Anıtkabire yakınlığıyla bilinen mekan) kızılaya yürürken Denizcilik Müsteşarlığının önüne geldiğimde, model maket sergimize hoşgeldiniz tabelasını görüp büyük bir merakla içeri girdim. Aman Allahım bunları ancak sanatçı ruhu olan sabırlı yetenekli becerikli insanlar yapmış olabilir diyerek en az 2 saatimi modelleri en ufak ayrıntısına kadar inceledim. İçime bir ateş düştü ve sende yapmalıyım dedim. Eserlerin üzerinde sanatçının ismi adresi yazılı olanlardan Ankaralı ilk sanatçıyla temasa geçtim. Varol OR. Sevgili Varol abi beni atölyesine ve evine misafir etti. Yapım aşamaları gösterdi. Bir çok maketini evinde gördüm. Bana malzeme desteği ve bilgileri vererek yolcu etti. Bir hobi mağazasından aldığım gemi maketçiliği kitabı yanında verilen taka projesi ile işe başladım. Kendime bir atölye kurdum. İşler yolunda giderken sağlık problemi nedeni ile atölyeyi kapattım. Taki pandemi dönemi giripte evde boş oturana kadar. Şimdi Ankarada bilgi alabileceğim. Sohbet edeceğim bir usta ararken sedat ustayı buldum. İnşallah birgün kendisiyle buluşup değerli bilgilerinden faydalanmak isterim. Bu işe gönül veren herkese selamlar saygılar. 

İsmail80

• Forum Üyesi
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 21-12-2020 Saat : 12:01
Herkese selam. Ben aranıza bugün katılmış bulunuyorum.

... 16 ...