GönderenKonu: Merhaba Sayın Dostlar,  (Okunma sayısı 18896 defa)

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 18-07-2012 Saat : 23:09

Merhaba Dostlar,

Uzun zamandır, yazışma ve tartışma ortamımızda genellikle tek düze bir sistem yürümekteydi. Web sayfamda amatörce bir şeyler yapmaya çalıştım ancak bu bile bazı noktalarda sıkıtı yarattı aynı şeyleri tekrar etmek de güzel olmuyordu, modelciliğe yeni başlayan sayın Ali K. bey bir fikir atıp ben mersin'deyken işe başlayıp daha sonra da yayına açmış oldu. Bu sayfanında yeni başlayanlara yardımı olacağını umuyorum. Sayın Ali K. beye de teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu forum sayfamızda tartışılmasını istediğiniz konuları belirtirseniz birbirimize yardımcı olmaya, tecrübelerimizi paylaşmaya, bu sayede de güzel modeller yapmaya çalışabiliriz.

Şimdi sırada modelciliği sevip model yapacak yerleri olmadığı için çaresiz kalanlara yardımcı olacağımız bir projemiz daha var, geniş ve ferah bir ortamda çalışabilmelerini sağlayacak atölyeyi hazırlamaya başlayacağım. Evet sevgili dostlar, Tatil dönüşü çalışmaya başlayacak arkadaşlarıma duyurulur.

Hepinize sağlıklı ve güzel günler dilerim. Saygı ve sevgilerimle.

Sedat GEDİKLİ - ANKARA

Ali.K

• Yetkilendirilmiş Üye
RE:Merhaba Sayın Dostlar,
Tarih : 18-07-2012 Saat : 23:24

Sedat abi söylemlerin için teşekkür ederim. Ama hiç gerek yok. Senin bana öğrettiklerinin yanında benim senin için yaptığımın hiç bir anlamı yok. Kal sağlıcakla

Bugra

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 19-07-2012 Saat : 00:34

Sedat Abi hayırlı olsun.. 

Toraman

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 19-07-2012 Saat : 07:52

Sedat Ağabey,hayırlı olsun.Çok güzel bir olmuş.Ali K.Bey'in de ellerine sağlık.Darısı yeni atölyenin başına.Bu aşamalarda bize düşen ne ise haber vermeniz yeterlidir.Herkese selamlar.

İyi günler dilrim.

sedat gedikli

• Site Yöneticisi
Tarih : 19-07-2012 Saat : 10:03

Sevgili Dostlarım,

Hoş geldiniz inşallah iyi işler yapacağız. Sağolun.

Sevgi ve saygılarımla.

Sedat GEDİKLİ ANKARA

1  ...