Üyelik Girişi
Videolar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret615241
Hava Durumu
FAYDALI LİNKLER
Taka boyama işlemleri
ÜYELERDEN GELEN MODEL FOTOĞRAFLARI

Anasayfa

Merhaba sayın ziyaretçiler, Yapımına aralısız devam ettiğim gemilerde son duruma gelindi montajlar yapıldı kalastraları hazırlanıp ambalajlandı ve gidecekleri yere doğru yola çıktılar. artık kendi işlerime ve dostların işlerinin bitirilmesine çalışacağım..
03.08.2013
 "Merhaba Sayın Modelciler, Hafta sonları çalışmalarımız maşallah neşeli geçiyor, havalar düzelene kadar (hasta olanlar düzelip) bazı eksiklerle çalışıyoruz, önemli olan gönüllerin bir olması, Bu ara elinde planı olupta model yapamayanlara duyuru yapım aşamalarımızı takip etsinler, etsinler ki ölçeğin ne olduğunu bile bilmeyip yorum yapmaya kalkmasınlar.
30.12.2012
 "Merhaba sayın modelciler, modellerinde işlemleri kendisi yapanlar bazı noktalarda sıkıntı yaşayabilirler.Bunların başında malzemeleri iyi tanıyamamaktır.
03.06.2014
 "Sevgili Gökhan, 2. gemisi Çektirmeyi bitirdİ. Pazar günü de tayin olduğu yere yola çıktı....
10.05.2014
 "BARBAROS HAYRETTİN PAŞA SİSMİK ARAŞTIRMA GEMİMİZ KALIPTAN ÇIKTI. Teknemizde Kıç güverte katları ve gverte destek kaplamaları yapılıyor.
26.12.2013
 5 

www.sedatgediklihobi.com sitesi içerisinde yer alan herhangi bir belge, resim vb. izin alınmadan kullanılamaz ve herhangi bir ticari faaliyete dahil edilemez. Tüm hakları saklıdır. 08/07/2012

ÖZLÜ SÖZLER

" ZİHİN FUKARA OLUNCA, AKIL UKALA OLUR "

 Vatan Şairi NAMIK KEMAL

SENİ SEVENİ ZEHİR OLSA YUT,
SENİ SEVMEYENİ BAL OLSA DA UNUT.

HZ MEVLANA 

" SÜTÇÜNÜN EMDİĞİ SÜT SATTIĞI SÜTTEN BELLİDİR "

Bir arkadaş yollamış güzel bir söz.

TRT1 Canlı Yayın

Kahraman Nusrat

Orjinal Taka resimleri için tıklayınız


Bu resim sayın Ara GÜLER tarafından çekilmiştir.